OÜ Stabimer Marketing alustas oma tegevust aastal 1996 ning töötab praeguseks üle kogu Eesti.

Tänapäeva turu tingimused dikteerivad rangeid reegleid, mistõttu soodustavad edu õigeid ja korrektsed töömeetodid.

Meie töökogemus ja tänulikud kliendid lubavad meil enesekindlalt väita, et suudame oma klientidele järgmisi eeliseid pakkuda:

Meiega on kasulik koostööd teha!

Meie töö eesmärgiks on teie tellimus maksimaalselt kvaliteetselt ja kiiresti täita.

Stabiilne ehitajate meeskond!

Ehitajate puhul on äärmiselt oluline stabiilne ja usaldusväärne meeskond, kuna ainult sel juhul on võimalik tagada töö kvaliteetsus, ettevõte usaldusväärsus ja töötamine ühtse tervikuna.

Viime alati kõik lõpule!

Maja ehitamise, rekonstrueerimise või muude teenuste osas arusaamatuste või suurte muutuste tegemise välistamiseks korraldatakse juba alguses kogu tööprotsess ja räägitakse läbi kõik nüansid. Leiame alati kõiki rahuldava väljapääsu: nii tellijat kui meie ettevõtet.

Kvalifitseeritud ja professionaalsed töötajad!

See on iga eduka tegevuse ja töö põhitingimuseks ning meiegi pole siin erandiks.

Usaldusväärsed ja kaasaegsed tehnoloogiad!

Me ei püsi kunagi paigal, areneme pidevalt ning otsime uusi tehnoloogiaid ja lahendusi, mis võimaldavad olemasolevat potentsiaali maksimaalselt ära kasutada ja meie klientide kõiki unistusi täita. Seejuures ei lasku me kunagi avantüüridesse ja teeme ainult seda, milles oleme täielikult kindlad. Meie ettevõtte näol saate mitte lihtsalt teenuse, vaid kõikide teie probleeme lahendada aitava partneri.

Kvaliteetsed ja kättesaadavad materjalid!

Suure hulga materjalide seast valivad meie spetsialistid kõige kvaliteetsemad, mistõttu pole meie tarnijad ja partnerid meid kunagi alt vedanud, pigem rõõmustanud. Saame tagada materjalide kvaliteetsuse hindu tõstmata. Meie eesmärk on aidata teil pakutavate materjalide kohta rohkem teada saada, teie oma aga valida kõige kvaliteetsem ja sobivam variant.

Järgime seadusest tulenevaid nõudeid, norme ja tingimusi ning peame kinni oma kohustustest tellija eest ja tööde täitmise tähtaegadest.

Meil on olemas kõik vajalikud litsentsid ja teeme kõik vajalikud kooskõlastamised. Organiseeritus ja vastutustundlikkus ei luba meil koostööpartneritega kokku lepitud tähtaegu ja lepingu tingimusi rikkuda.

Kõikide ülaltoodud eeliste ja võimaluste kasutamiseks tuleb teil alustuseks tellida objekti tasuta ülevaatus teile sobival ajal, mille käigus vastab meie spetsialist kõikidele teie küsimustele ja annab oma soovitused.

error: Копирование и использование чужого контента запрещается законом об авторском праве.